راهنمای خرید تاپ زنانه آرام جعفری با چه کسی ازدواج کرد؟!
loading...

مجله تفریحی سرگرمی تیک و پیک

آرام جعفری با چه کسی ازدواج کرد؟!

ati بازدید : 818 پنجشنبه 27 اسفند 1394 نظرات (0)

 

آرام جعفری با چه کسی ازدواج کرد؟!

 

به بهانه نقش آفرینی اش در سریال معمای شاه به سراغش رفتیم. آرام جعفری همچون اسمش آرام است و سعی می کند با فکر به سوالات ما پاسخ دهد.


به گزارش پارس نیوز،  به بهانه نقش آفرینی اش در سریال معمای شاه به سراغش رفتیم. آرام جعفری همچون اسمش آرام است و سعی می کند با فکر به سوالات ما پاسخ دهد. هر چند که هوا حسابی سرد بود اما گفتگوی گرمی داشتیم و با آرام خانم و مادر محترم شان از هر دری سخن گفتیم؛ از قصه ازدواجش گرفته تا حال این روزهای سینما و تلویزیون، با ما همراه باشید و گزیده ای از گفتگوی ما را با آرام خانم بخوانید.

آرام، خوش قلب، وکیل، خبرنگار!!
گفتگو را با مادر آرام جعفری آغاز کردیم: «متولد تبریز هستم و بزرگ شده تهران. دو فرزند به نام های آرمین و آرام دارم. کارمند وزارت امور اقتصادی و دارایی بودم و در حال حاضر بازنشسته ام.»
او می گوید: «آرام از همان کودکی دختر آرامی بود و با این که برادرش ۷ سال از او بزرگتر بود از آرام شیطون تر بود و بیشتر بچگی می کرد. البته این بدین معنا نیست که آرام شاد نبود، اتفاقا در دوران تحصیلش دختر بسیار شاداب و شیطونی بود.» (با خنده)
آرام

وی در ادامه می گوید: «آرام دختر بسیار مهربان و خوش قلبی است و در بین فامیل و دوستان هم به مهربانی مشهور است. هرگز ندیده ام که برای کسی بدخواهی کند یا از شخصی بدش بیاید. البته خیلی هم حساس و زودرنج است.»
مادر آرام جعفری می گوید: «همانطور که گفتم آرام واقعا مهربان است. کوچک بود و به مدرسه می رفت. به یاد دارم وقتی از مدرسه که به منزل می رسید به اتاقش می رفت و در را می بست و می گفت که درس می خواند تا روز مادر شد که یک هدیه جالب از کار گلدوزی که قاب گرفته بود را به من هدیه داد. متوجه شدم آن مدت در مدرسه اش کلاس گلدوزی برگزار می شده و آرام برای خوشح-ال کردن من بعد از مدرسه هم مشغول کامل کردن هدیه اش به من بوده. هنوز هم قاب گلدوزی اش را یادگاری نگه داشته ام.»
وی در رابطه با بازیگر شدن دخترش می گوید: «روابط عمومی آرام قوی بود و پدرش همیشه دوست داشت که او وکیل یا خبرنگار شود ولی آرام می خواست بازیگر یا مجری صدا و سیما شود. ابتدا من و پدرش مخالف این موضوع بودیم ولی وقتی علاقه او را دیدیم تصمیم گرفتیم او را به کلاس های بازیگری، هنر و ادبیات صدا و سیما بفرستیم تا دوره های بازیگری را ببیند. پس از اینکه اولین تئاتر را بازی کرد، متوجه شدیم استعداد خوبی در این زمینه دارد، به همین دلیل، تصمیم گرفتیم او را در کلاس های مرحوم استاد سمندریان ثبت نام کنیم. در آن زمان آرام ۱۶ ساله بود و از همانجا بود که آرام خودش را نشان داد.»
آرام

در ادامه گفتگو با آرام جعفری را می خوانید.
به عنوان اولین سوال، خانم جعفری شما که برای رسیدن به جایگاه فعلی تان در دنیای بازیگری تلاش بسیاری کرده اید و به این حرفه علاقمندید چرا مدتی است کمرنگ هستید و گزیده کار می کنید؟
- به واقع برای رسیدن به امروزم تلاش کرده ام و سعی کردم از بزرگان درس بگیرم و کم کاری ام دلیل شخصی ندارد. متاسفانه طی چند سال اخیر سریال یا فیلمی که خوب، قوی و مورد علاقه من باشد، پیشنهاد و ساخته نشده است. در گذشته کارگردان ها خودشان بازیگرها را اتنتخاب می کردند ولی الان یک نفر از طرف کارگردان این کار را می کند و آن نفرات هم معمولا تیم ثابت خود را برای بازی دارند. به همین دلیل و به خاطر همکاری ام با کارگردان های خوب، سعی می کنم هر پیشنهادی را قبول نکنم.
نمی ترسید که به خاطر گزیده کاری تان با انتخاب وسواس گونه از بازیگری فاصله بگیرید؟
- خیر. ترجیح می دهم در کار خوب و در کنار بازیگران خوب بازی کنم. خوشبختانه الان همه دوستان در شبکه های اجتماعی و در کوچه و خیابان به من لطف دارند و می پرسند که چرا کم کار شده ام؟ پاسخ من هم این است که مثل قدیم، کارهای خوب ساخته نمی شود و متاسفانه در سال های اخیر، روابط جای ضوابط را گرفته است. من هم ترجیح می دهم آهسته و پیوسته قدم بردارم تا مردم مرا فراموش نکنند و مخاطبینم راضی باشند.
گفتید روابط جای ضوابط را گرفته و فضای سینما عوض شده؛ بیشتر توضیح می دهید.
- متاسفانه این اواخر، فضای سینما عوض شده و بازیگرانی به این عرصه قدم گذاشته اند که می خواهند یک شبه ره صد ساله را بروند، برخی از آنها آموزشی برای بازیگری ندیده اند و اطلاعات شان را نیز درباره این رحفه بالا نبرده اند و تنها به دلیل اینکه آنها دستمزد کمتر یا بعضی مواقع حتی دستمزدی نمی گیرند، طبیعتا برخی عوامل سینما ترجیح می دهند با این دسته از بازیگران کار کنند. برخی هم که با پول بازیگر می شوند و اینگونه فضای سینما هر روز مسموم تر می شود و بازیگران حرفه ای و کهنه کار که اساتید من هستند کنار گذاشته می شوند.
آرام
شما که تجربه نقش های متفاوت را داشته اید چگونه با نقش های تان کنار می آیید؟
- من با نقش هایم زندگی می کنم و طوری در قالب آن فرو می روم که انگار آن اتفاق ها برای خودم رخ داده است. اصولا بازیگران دوست دارند نقش هایشان متفاوتباشد.س ال ها پیش در فیلم «خانه تاریکی» آقای سلطانی، نقش دختری را بازی می کردم که لهجه آذری داشت. حتی سال گذشته در نقش یک موادفروش، در کنار خانم مقانلو بازی کردم یا نقشی که در سریال «قهوه تلخ» داشتم. در همه این فیلم ها سعی کردم با آن نقش ها زندگی کنم. حتی هنگامی که نقش آدم های منفی را بازی می کردم از خودم متنفر می شدم! (می خندد)
شنیدیم به سلامتی متاهل شده اید؟ چند وقت است ازدواج کرده اید؟
- به شدت به عشق معتقدم و به آن احترام می گذارم. اولین معیارم برای زندگی، متعهد بودن است. به نظرم هر دو طرف قبل از تاهل باید تعهد داشته باشند تا بتوانند همدیگر را درک کنند و پا به پای یکدیگر پیش بروند. تقریبا ۷ ماه است که متاهل شده ام و خدا را شکر همسرم همیشه و در همه جا همراه من بوده و بسیار معتقد و با ایمان است و خدا را شکر بین مان تفاهم های زیادی وجود دارد.
آرام
همسرتان با بازیگری شما مخالف نیست؟
- نه تنها مخالف نیست بلکه تشویقم نیز می کند و شرایط کاری را به خوبی درک می کند.
اوقات فراغت تان را چگونه سپری می کنید؟
- سعی می کنم گاهی پیاده روی کنم یا وقتم را صرف خواندن کتاب می کنم، کتاب های شعر بسیار می خوانم و اشعار فریدون مشیری، سهراب، فروغ و نیلوفر لاری پور را خیلی دوست دارم. کتاب های متفرقه را هم مطالعه می کنم و عاشق ژانر وحشت هستم و کلا هیجان را دوست دارم.
پس ممکن است در فیلم های پرهیجان و ترسناک هم بازی کنید؟
- بله قطعا. البته ساخت فیلم ترسناک در ایران به اون صورت جایگاهی ندارد و اغلب کمتر ساخته می شد اما خیلی دوست دارم و حتی در یک فیلم ترسناک هم بازی کردم که به دلایلی اکران نشد. از میان فیلم های ترسناکی که به نظرم هیچ وقت تکرار نخواهند شد، فیلم «شب ۲۹» را خیلی دوست دارم و سالی یک بار آن را تماشا می کنم؟
آرام
در زندگی مدیون و ممنون چه کسانی هستید؟
- مدیون خیلی ها هستم ولی زندگی کاری خودم را بیشتر مدیون مرحوم استاد حمید سمندریان، پرستو گلستانی عزیزم، دوستان خوبم شیرین بینا و برزو نیک نژاد می دانم که در دوران نوجوانی ام به من اعتماد کرده اند و باعث پیشرفت من در بازیگری شدند.
و حرف پایانی
- در سریال معمای شاه نقش آفرینی کرده ام که امیدوارم مورد توجه مخاطبین قرار گیرد. سعی می کنم از این پس پررنگ تر باشم. خانواده سبزی داشته باشید.
از سریال های معروف که خانم آرام بازی کرد، می توان به: برای آخرین بار – رسم شیدایی - پرواز در حباب – لبه تاریکی – قهوه تلخ – مدینه و ... اشاره داشت.
مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟